Обратная связь
Инженерный анализ — это больше, чем программное обеспечение®

Послуги

Ми супроводжуємо і консультуємо наших клієнтів з усіх питань, щоб дати їм можливість повністю використовувати всі переваги систем інженерного аналізу.

Вы находитесь здесь:  Послуги

Технічна підтримка

Вашу підтримку як користувача в щоденній роботі забезпечує професійна команда інженерів-фахівців КАДФЕМ, які мають великий досвід в сфері чисельного моделювання і комплексними експертними знаннями в різних розділах фізики.

Докладніше

 

Консалтингові послуги

Як постачальник інженерних послуг ми проводимо для клієнтів розрахункові роботи на замовлення. Разом з випуском відповідної звітної документації ми також передаємо готові розрахункові моделі і, якщо необхідно, готуємо методику рішення задач, що розробляється на базі ліцензійного програмного забезпечення.

Докладніше  

Ліцензування продуктів ANSYS

Як авторизований дистриб'ютор і центр компетенції ANSYS на території України, ми надаємо весь спектр послуг з ліцензування та технічного супроводу програмних продуктів ANSYS.

Докладніше

   

Навчання

Фахівцями компанії «КАДФЕМ Україна» були опрацьовані та адаптовані до вимог вітчизняних підприємств і проектних організацій базові та спеціалізовані навчальні курси, створені на основі матеріалів компанії ANSYS, Inc.

Докладніше

Програма стартапів ANSYS

Стартап-програма ANSYS надає програмне забезпечення з великими знижками для відповідних стартапів в обмін на дві речі:

- Прихильність компаній до маркетингового партнерства з ANSYS;
- Зобов'язання компанії використовувати виключно ANSYS для виконання моделювання.

Докладніше

Програмно-апаратні комплекси

Створення програмно-апаратних комплексів під завдання ANSYS, їх подальша настройка і супровід - це складний багатостадійний процес, що вимагає високої кваліфікації інженерів, ІТ-фахівців, програмістів і інших співробітників компанії.

Докладніше

   

 

Онлайн-консультації

Консультації доступні для наступних модулів: ANSYS DesignModeler, ANSYS SpaceClaim, ANSYS Meshing, ANSYS FLUENT Meshing, ANSYS ICEM CFD, ANSYS Mechanical, APDL, ANSYS CFX, ANSYS FLUENT, ANSYS CFD-Post.

Докладніше...

 

Онлайн-навчання

Для забезпечення безперебійного навчального процесу по програмним продуктам ANSYS на період карантину з 1 КВІТНЯ 2020 РОКУ ми відкриваємо ОН-ЛАЙН КУРСИ по програмним продуктам ANSYS.

Докладніше...