Обратная связь
Инженерный анализ — это больше, чем программное обеспечение®

Обчислювальна гідродинаміка

Обчислювальна гідродинаміка (Computational Fluid Dynamics — CFD) — це сукупність теоретичних, експериментальних і чисельних методів, призначених для моделювання однофазних і багатофазних течій, процесів теплообміну, течій з хімічними реакціями і горінням, розрахунку турбомашин.

Продукти ANSYS CFD є гнучкими, що дозволяє розпараллелювати великі моделі на обчислювальному обладнанні. Гнучкість CFD задач є лінійною.

Компанія ANSYS, Inc. пропонує декілька програмних продуктів і варіантів для ефективного рішення задач обчислювальної гідродинаміки.

 

 

 

Флагманські продукти та CFD-рішачі

 

ANSYS CFD Enterprise

Комплексний CFD-інструментарій для великих компаній, аналітиків, досвідчених користувачів. Найширший спектр загальних і спеціалізованих застосувань CFD. Включає спеціалізований інструмент для реакцій горіння, процесів обмерзання і створення матеріалів. Прискорення і оптимізація результатів з розширеними можливостями параметричної оптимізації в аерокосмічній галузі та турбомашинобудуванні.

Докладніше...

 

 

 

ANSYS CFD Premium

Краще рішення для досвідчених інженерів. Для малих та середніх компаній. Для досвідчених і просунутих користувачів. Для тих, хто "переріс", вбудовані в CAD, розрахункові інструменти.

Докладніше...

 

ANSYS AIM

AIM  -це інтегроване рішення для тривимірних інженерних розрахунків, широко охоплює різні фізичні завдання ANSYS в межах єдиної, сучасної користувальницької розрахункової середовища. Шаблони завдань і структуровані робочі процеси дозволяють кожному інженеру отримувати значні результати. Можливість створення власних скриптів дозволяє експертам автоматизувати складні завдання в межах структурного підрозділу. Поєднання декількох фізичних дисциплін в єдиною розрахунковою середовищі. Інтуїтивно зрозумілий, настроюється користувачем, інтерфейс у всіх типах завдань.

Докладніше...

ANSYS CFX

ANSYS CFX – це високопродуктивний програмний інструмент для розрахунку гідродинаміки, який забезпечує надійні і точні рішення в широкому діапазоні застосувань CFD і мультіфізік.

CFX визнана своєю винятковою точністю і надійністю при розрахунках компресорів, насосів, газових та гідравлічних турбін.

Докладніше...

ANSYS FLUENT

ANSYS FLUENT - це найпотужніший інструмент для розрахунку обчіслювальної гідродінамікі (CFD), что дозволяє корістувачеві йти в ногу з часом і отрімуваті результати неперевершений точності за короткий час. ANSYS FLUENT Включає в себе, перевірені часом, можливості чисельного моделювання різніх середовищ та типів течій - від простих помірніх ламінарніх потоків до багатофазніх та багатокомпонентніх турбулентних течій з урахуванням хімічніх реакцій та горіння. ANSYS FLUENT володіє найкращими масштабністю з усіх аналогічніх РІШЕНЬ в світі, что дозволяє використовувати різноманітні обчислювальні ресурси - від звичайних ядер процесорів (CPU) до графічних чіпів відеокарт (GPU).

Докладніше...

ANSYS Forte

ANSYS Forte заснований на перевіреній технології вирішувача ANSYS Chemkin-Pro - «золотий стандарт» для моделювання хімічних реакцій. Оскільки хімічні вирішувачі занадто повільні для обробки усіх етапів складних хімічних реакцій, необхідних для точних розрахунків, ANSYS Forte використовує бібліотеку багатокомпонентних моделей палива в поєднанні з повною динамікою розпилення, не жертвуючи часом моделювання для розв'язання задач.

Автоматичне створення сітки, включаючи адаптацію сітки на основі геометрії, виключає тижні зусиль, які зазвичай витрачаються на підготовку розрахункової сітки вручну.

Розширені моделі розпилення значно зменшують час моделювання в порівнянні з існуючими підходами. Це дає користувачеві можливість відстежувати зростання, агломерацію та окислення частинок сажі в режимі реального часу.

Докладніше...

   

ANSYS Chemkin-Pro

Розуміння та прогнозування характеру хімічних реакцій в даній системі є ключовими для розробки конкурентоспроможних продуктів в області транспорту, енергетики та обробки матеріалів. Оскільки проектувальники газових турбін, котлів та поршневих двигунів прагнуть відповідати нормам з низьким рівнем викидів, вони також повинні підтримувати або навіть покращувати характеристики своїх конструкцій.

Аналогічним чином, проектування високопродуктивних матеріалів і хімічних процесів з високим виходом і якістю має здійснюватися з мінімальним побічним продуктом або відходами.

Опора тільки на перевірку ефективності обладнання є не надто оптимальним підходом, враховуючи сучасні складні конструкції і скорочені цикли проектування. Ефективне моделювання хімічних процесів часто має вирішальне значення для рентабельності інженерних проектів зі зменшеними викидами забруднюючих речовин або небажаних побічних продуктів.

Докладніше...

   
   

 

ANSYS 2021 R1 - Расчетные возможности

ANSYS 2021 R1 - Обновления и изменения

ANSYS 2021 R1 - Технические требования

 

ANSYS 2020 R2 - Расчетные возможности

ANSYS 2020 R2 - Обновления и изменения

ANSYS 2020 R2 - Технические требования

 

ANSYS 2020 R1 - Расчетные возможности

ANSYS 2020 R1 - Обновления и изменения

ANSYS 2020 R1 - Технические требования

 

ANSYS 2019 R3 - Расчетные возможности

ANSYS 2019 R3 - Обновления и изменения

ANSYS 2019 R3 - Технические требования

 

ANSYS 2019 R2 - Расчетные возможности

ANSYS 2019 R2 - Обновления и изменения

ANSYS 2019 R2 - Технические требования

 

ANSYS 2019 R1 - Расчетные возможности

ANSYS 2019 R1 - Обновления и изменения

ANSYS 2019 R1 - Технические требования

 

ANSYS 19.2 - Расчетные возможности

 

Брошюра - Гидродинамика
Брошюра - Механика сплошной среды
Брошюра - Электромагнетизм
Брошюра - Комплексные решения
Брошюра - Инженерный консалтинг

 

Видеоуроки

Вебинары

CADFEM Blog

Каталог учебных курсов 2020

Записаться на онлайн курсы ANSYS

Онлайн консультации ANSYS

Брошюра "Вычислительная гидродинамика"

Скачать