Обратная связь
Инженерный анализ — это больше, чем программное обеспечение®

Львівська Політехніка

Вы находитесь здесь:  Наши партнери  ›  Львівська Політехніка

Національний університет "Львівська Політехніка"

            

Національний університет «Львівська Політехніка» - найстаріший вищий технічний навчальний заклад України та Східної Європи, заснований в 1816 році як Королівська реальна школа. Університет складається з 16 інститутів, 114 кафедр, відокремлених навчальних закладів, громадських організацій та загальних підрозділів.

 

Докладніше...

Інститут Хімії та хімічних технологій

Кафедра Хімічної інженерії Національного Університету "Львівська Політехніка" активно співпрацює з КАДФЕМ Україна в області чисельних методів розрахунку та інноваційних проектів з використанням програмного забезпечення компанії ANSYS Inc.

Також, кафедра Хімічної інженерії активно співпрацює з Відділом біопроцесів і біомедицини Вроцлавського Політехнічного Університету (Польща), Інститутом Нового Хімічного Синтезу (Пулави, Польща), Кафедрою Хімічної інженерії та процесів Жешувського Політехнічного Університету (Польща) та іншими ВУЗами.

 

Докладніше...

 

 


 

Супроводження користувачів

Вашу підтримку як користувача в щоденній роботі забезпечує професійна команда інженерів-фахівців КАДФЕМ, які мають великий досвід в сфері чисельного моделювання і комплексними експертними знаннями в різних розділах фізики.

Докладніше

Консалтингові послуги

Як постачальник інженерних послуг ми проводимо для клієнтів розрахункові роботи на замовлення. Разом з випуском відповідної звітної документації ми також передаємо готові розрахункові моделі і, якщо необхідно, готуємо методику рішення задачі, що розробляється на базі використовуваного програмного забезпечення.

Докладніше  

Ліцензування ANSYS

Як авторизований дистриб'ютор і центр компетенції ANSYS на території України, ми надаємо весь спектр послуг з ліцензування та технічного супроводу програмних продуктів ANSYS.

Докладніше