Обратная связь
Инженерный анализ — это больше, чем программное обеспечение®

Національний аерокосмічний університет ім. Н.Е. Жуковського "ХАЇ"

Вы находитесь здесь:  Наши партнери  ›  Національний аерокосмічний університет ім. Н.Е. Жуковського "ХАЇ"

Науково - дослідна лабораторія проблем чисельного моделювання та розробки нових математичних алгоритмів

З метою підвищення науково-технічного та науково-виробничого потенціалу в квітні 2018 року Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського «ХАІ» та ТОВ «КАДФЕМ Україна» створили «Науково - дослідну лабораторію проблем чисельного моделювання та розробки нових математичних алгоритмів» .

Створена на базі «Центру розвитку інновацій, міжнародного науково-технічного та освітнього співробітництва» спільна лабораторія займається створенням науково-технічних проектів в області розробки і впровадження інноваційних технологій в області чисельного моделювання, спільних експертиз науково-дослідних робіт, науково-технічної продукції, рецензування наукових статей і монографій, а також організація та проведення спільних наукових конференцій, симпозіумів та нарад.

Існуючі можливості міжнародного співробітництва в галузі освітніх програм і проектів, а також наукових робіт, дозволяють залучати до спільної діяльності міжнародних інвесторів і партнерів ряду зарубіжних провідних університетів, науково-дослідних організацій і промислових підприємств з США, Канади, Європи та інших країн, а також активно взаємодіяти з науковими та промисловими організаціями України.

Освітній, науково-виробничий і технічний потенціали дають підстави для встановлення довгострокового співробітництва в реалізації проектів, в яких Університет і КАДФЕМ Україна мають спільний інтерес.

Це дозволить інтегрувати Університет в світову наукову та освітню спільноту для вирішення соціально-економічних проблем, а також для просування української культури, традицій, науково-технічного та освітнього потенціалу України на світовому рівні.


 

 

 

Супроводження користувачів

Вашу підтримку як користувача в щоденній роботі забезпечує професійна команда інженерів-фахівців КАДФЕМ, які мають великий досвід у сфері чисельного моделювання і комплексними експертними знаннями в різних розділах фізики.

 

Докладніше

Консалтингові послуги

Як постачальник інженерних послуг ми проводимо для клієнтів розрахункові роботи на замовлення. Разом з випуском відповідної звітної документації ми також передаємо готові розрахункові моделі і, якщо необхідно, готуємо методику рішення задачі, що розробляється на базі використовуваного програмного забезпечення.

Докладніше  

Ліцензування ANSYS

Як авторизований дистриб'ютор і центр компетенції ANSYS на території України, ми надаємо весь спектр послуг з ліцензування та технічного супроводу програмних продуктів ANSYS.

 

Докладніше